Uruchomiliśmy naszą nową wtyczkę WordPress! Pobierz teraz

Wskazówki i porady dotyczące internacjonalizacji

Przydatne blogi dla wielojęzycznych stron internetowych

Szukasz informacji prasowych na temat Clonable? Sprawdź nasz przegląd tutaj.
Przydatny obraz na blogu
4056364.jpg
Waarom meertalige websites essentieel zijn voor kastelen en historische monumenten
Tegenwoordig is een meertalige website een must voor kastelen en historische monumenten. Het maakt deze prachtige plekken toegankelijker, verbetert hun online zichtbaarheid, verrijkt de bezoekerservaring en helpt bij het delen van ons culturele erfgoed. Met Clonable.pl en de handige WordPress-plugin wordt het maken en beheren van een meertalige website simpel en efficiënt.
stage.jpg
Hoe meertalige websites de bereikbaarheid van sporttoernooien vergroten
Voor internationale sporttoernooien is een meertalige website onmisbaar. Het vergroot de toegankelijkheid, verbetert de communicatie, verhoogt de zichtbaarheid en versterkt de fanervaring. Met Clonable.pl kun je je website en marketingcontent snel en eenvoudig aanpassen aan verschillende doelgroepen, wat je marketinginspanningen een boost geeft.
clonable-processes.jpg
Zlecić tłumaczenie strony internetowej czy zrobić to samemu? A może jedno i drugie?
Het vertalen van een website is een cruciale stap om een bredere internationale doelgroep te bereiken. Maar de vraag blijft: moet je het vertaalwerk uitbesteden of intern afhandelen?
2899721.jpg
Międzynarodowy marketing miejski: 10 wskazówek
Międzynarodowy marketing miejski ma kluczowe znaczenie dla miast, które chcą wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnej arenie globalnej. Oto 10 strategii, które miasta mogą wykorzystać do prowadzenia skutecznych międzynarodowych kampanii marketingowych:
3765669.jpg
Tłumaczenie stron internetowych: Wtyczka do tłumaczenia Wordpress od Clonable
Clonable uruchomiła innowacyjną wtyczkę WordPress, która znacznie upraszcza zadanie tłumaczenia stron WP. Dzięki tej wtyczce użytkownicy WordPressa mogą szybko i skutecznie konfigurować i utrzymywać wielojęzyczne strony internetowe.
4565246.jpg
Organizacje zajmujące się marketingiem miejsc docelowych: wskazówki dotyczące marketingu turystycznego
Organizacje DMO (Destination Marketing Organisations) odgrywają kluczową rolę w promowaniu turystyki i przyciąganiu podróżnych do swoich miejsc docelowych. Oto kilka cennych wskazówek dla DMO, które pomogą im usprawnić działania marketingowe w turystyce:
drupal_cms.jpg
Tłumaczenie strony Drupal z Clonable: wielojęzyczna strona Drupal w 5 minut
Korzystając z Clonable, użytkownicy Drupala mogą klonować i tłumaczyć swoje strony na różne języki, zachowując oryginalny układ i funkcjonalność.
joomla-cms.jpg
Tłumaczenie stron Joomla z Clonable: wielojęzyczna strona Joomla w 5 minut
Korzystając z Clonable, użytkownicy Joomla mogą klonować i tłumaczyć swoje strony internetowe na różne języki, zachowując oryginalny układ i funkcjonalność.
webflow-cms.jpg
Tłumaczenie stron Webflow z Clonable: wielojęzyczna strona Webflow w 5 minut
Korzystając z Clonable, użytkownicy Webflow mogą klonować i tłumaczyć swoje strony internetowe na różne języki, zachowując oryginalny układ i funkcjonalność.
prestashop.jpg
Tłumaczenie sklepu internetowego Prestashop z Clonable: wielojęzyczna strona Prestashop w 5 minut
Dla sprzedawców, którzy chcą stworzyć wielojęzyczny sklep internetowy z PrestaShop, Clonable może być cennym narzędziem. W tym artykule zbadamy, w jaki sposób Clonable można zintegrować z PrestaShop, aby zapewnić wielojęzyczną funkcjonalność.
my-webstore-cms.jpg
Mijnwebwinkel vertalen met Clonable: uw meertalige Mijnwebwinkel shop in 5 minuten
Dla sprzedawców, którzy chcą stworzyć wielojęzyczny sklep internetowy z MijnWebwinkel, Clonable może być cennym narzędziem. W tym artykule zbadamy, w jaki sposób Clonable można zintegrować z MijnWebwinkel, aby zapewnić wielojęzyczną funkcjonalność.
ccv-shop-cms.jpg
Sklep CCV przetłumaczony za pomocą Clonable: wielojęzyczny sklep CCV w 5 minut
Dla sprzedawców, którzy chcą stworzyć wielojęzyczny sklep internetowy z CCV Shop, Clonable może być cennym narzędziem. W tym artykule zbadamy, w jaki sposób można zintegrować Clonable z CCV Shop, aby zapewnić wielojęzyczną funkcjonalność.
typo3-cms.jpg
Tłumaczenie Typo 3 z Clonable: wielojęzyczna strona Typo3 w 5 minut
Clonable to narzędzie do internacjonalizacji online, które umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie i zarządzanie wielojęzycznymi stronami internetowymi. Korzystając z Clonable, użytkownicy TYPO3 mogą klonować i tłumaczyć swoje witryny na różne języki, zachowując oryginalny układ i funkcjonalność.
opencart-cms.jpg
Tłumaczenie OpenCart za pomocą Clonable: wielojęzyczny sklep internetowy OpenCart w 5 minut
Dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą stworzyć wielojęzyczny sklep internetowy z OpenCart, Clonable może być cennym narzędziem. W tym artykule zbadamy, w jaki sposób Clonable można zintegrować z OpenCart, aby zapewnić wielojęzyczną funkcjonalność.
woocommerce.jpg
Tłumaczenie strony WooCommerce: Twój sklep w innym języku w 5 minut?
Jednym z kluczowych kroków w rozwoju biznesu online jest przetłumaczenie sklepu internetowego, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Możliwość oferowania sklepu internetowego WooCommerce w wielu językach otwiera drzwi do rynków międzynarodowych i rozszerza globalny zasięg. Ale jak sobie z tym poradzić, nie czyniąc tego czasochłonnym i skomplikowanym procesem?
3765669.jpg
Klonowanie strony WordPress w 5 minut
Chcesz sklonować swoją witrynę WordPress? Nie jesteś jedyny. Proces duplikowania istniejącej instalacji WordPress ma kilka powodów, metod i narzędzi. Dlaczego Clonable jest lepszą opcją?
europe.jpg
Klonowanie stron internetowych: uproszczenie procesów biznesowych
Klonowanie stron internetowych to technika polegająca na tworzeniu dokładnej kopii istniejącej strony internetowej. Narzędziem specjalnie zaprojektowanym do klonowania stron internetowych jest Clonable, które oferuje kilka korzyści użytkownikom, którzy chcą wykorzystać tę technologię, w tym ciągłe aktualizowanie sklonowanej strony internetowej.
7155205.jpg
Strategie SEO dla międzynarodowych stron internetowych z Clonable
Nie można wystarczająco podkreślić znaczenia SEO dla międzynarodowych stron internetowych. Dobrze przemyślana strategia SEO nie tylko zwiększa widoczność witryny, ale także zapewnia lepsze wrażenia użytkownika i ostatecznie więcej konwersji. Niniejszy artykuł koncentruje się na zastosowaniu SEO na zagranicznych stronach internetowych, z naciskiem na wykorzystanie Clonable jako potężnej platformy ułatwiającej ten proces.
translation-quality.jpg
Tłumaczenie z Ai - jak dobre jest tłumaczenie z użyciem sztucznej inteligencji na stronie Clonable?
Maszyny tłumaczące oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Google Translate i Deepl, zrewolucjonizowały sposób, w jaki tłumaczymy teksty. Ale jak dokładne są te maszyny w porównaniu do ludzkich tłumaczy? Czy rodzimi tłumacze nie są znacznie lepsi? A może nadal można używać tłumaczy Ai w niektórych procesach? Dowiedz się również, w jaki sposób Clonable pomaga właścicielom witryn zoptymalizować jakość tłumaczeń, a tym samym przyczynić się do lepszego wyniku SEO.
Skandynawia
Handel elektroniczny w Szwecji: Możliwości, korzyści i wyzwania
Handel elektroniczny w Szwecji odnotował w ostatnich latach znaczny wzrost, napędzany przez połączenie silnej infrastruktury cyfrowej, rozwijającej się gospodarki i obeznanej z technologią populacji. W tym artykule analizujemy możliwości, korzyści i wyzwania związane z handlem elektronicznym w Szwecji.
4782106.jpg
E-commerce Nigeria: dlaczego warto ekspandować do Nigerii?
Nigeria jest najludniejszym krajem Afryki z ponad 200 milionami mieszkańców, co czyni ją ogromnym potencjalnym rynkiem dla firm szukających możliwości ekspansji. Kraj ten ma również szybko rozwijającą się gospodarkę ze średnią stopą wzrostu wynoszącą około 2% rocznie oraz dużą liczbę zasobów naturalnych wspierających gospodarkę.
6687588.jpg
Lokalizacja: 5 czynników do rozważenia przy wyborze odpowiednich języków dla Twojej strony internetowej
Lokalizacja jest kluczowa w zglobalizowanym świecie, a używanie odpowiednich języków jest niezbędne dla sukcesu produktu lub usługi na danym rynku. Nie chodzi tylko o tłumaczenia, ale także o zrozumienie niuansów kulturowych i dostosowanie się do lokalnych zwyczajów. Używanie właściwych języków do lokalizacji zapewnia, że Twoje produkty i usługi są zrozumiałe i doceniane na całym świecie.
5208996.jpg
Przetłumaczyć plik CSV lub XML?
Jednym z najważniejszych elementów sklepu internetowego jest możliwość oferowania produktów na różnych rynkach, w tym Google Shopping, Amazon i innych platformach. Jednak dla firm, które chcą działać w wielu krajach, bariery językowe mogą być poważną przeszkodą. Zwłaszcza jeśli firma nie posiada jeszcze własnej strony internetowej w tym języku.
gr.jpg
6 powodów, dla których powinieneś przetłumaczyć swoją stronę internetową na język niemiecki
Ponieważ świat staje się coraz bardziej połączony, firmy muszą się dostosować, aby połączyć się z nowymi rynkami i uniknąć konkurencji na rynku krajowym. Jednym ze sposobów na to jest przetłumaczenie swojej strony internetowej na różne języki. Język niemiecki jest używany przez ponad 120 milionów ludzi na całym świecie i jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
7155203.jpg
Tłumaczenie Shopware? Dlaczego Clonable jest idealny do tłumaczenia Twojego sklepu internetowego Shopware?
Shopware jest popularną platformą e-commerce i w wielu innych krajach oprócz Niemiec zajmuje coraz większy udział w rynku jako alternatywa dla Magento. CMS oferuje firmom elastyczne i skalowalne rozwiązanie dla ich sklepów internetowych. Jedną z najładniejszych funkcji Shopware jest możliwość tworzenia wielu kanałów sprzedaży, co pozwala również na tworzenie międzynarodowych sklepów z tej samej bazy danych. Dzięki temu firmy e-commerce mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ułatwiając tłumaczenie swojego sklepu internetowego na wiele języków. W połączeniu z Clonable system ten działa jednak jeszcze lepiej. Dlaczego dokładnie? Wyjaśniamy to tutaj.
5098274.jpg
Wyzwania związane z ekspansją międzynarodową w Europie i sposoby ich przezwyciężenia
Istnieje kilka wyzwań, przed którymi mogą stanąć firmy rozszerzające swoją działalność na inne kraje w Europie. Ale jakie to wyzwania i jak można je pokonać? Oto główne wyzwania i kilka wskazówek, jak im sprostać.
5449686.jpg
Dlaczego amerykańskie firmy i organizacje powinny tłumaczyć swoje strony internetowe na język hiszpański?
Amerykańskie organizacje mogą poszerzyć swoje horyzonty, tłumacząc swoje strony internetowe na język hiszpański. Jest to okazja do otwarcia drzwi do rosnącej grupy hiszpańskojęzycznych klientów i wzmocnienia zaangażowania w tę społeczność. To pokazuje ich uznanie dla różnorodności i inkluzywności i pozwala im wznieść się ponad przeciętną firmę. Jest to skok w kierunku lepszej przyszłości, w której każdy czuje się słyszany i widziany. Na co więc czekają? Pozwól im podbić świat, wykorzystując siłę dwóch języków!
5643429.jpg
Dlaczego warto rozważyć mniejsze języki w swojej strategii transgranicznej?
Jako europejska firma chcąca rozszerzyć swoją działalność poza granice kraju, warto rozważyć rozszerzenie działalności na rynki inne niż tylko najczęściej używane języki w Europie, takie jak angielski, hiszpański, niemiecki, francuski i włoski. Chociaż te języki są tradycyjnie postrzegane jako najbardziej praktyczne w przypadku tłumaczeń, istnieje wiele innych możliwości i korzyści, które można znaleźć, rozszerzając działalność na inne rynki. Mniejsze języki mogą początkowo wydawać się mniej atrakcyjne, ale naprawdę można z nich skorzystać. Ale jak? Wyjaśniamy to dalej w tym artykule.
4565246.jpg
Korzyści z tłumaczenia organizacji szpitalnych lub medycznych
Tłumaczenie strony internetowej szpitala przynosi wiele korzyści zarówno dla szpitala, jak i dla pacjentów. Poprawia komunikację między dostawcami usług medycznych a pacjentami, sprawia, że informacje o zdrowiu są bardziej dostępne dla osób z różnych środowisk językowych, zwiększa zasięg szpitala i pomaga zapewnić zgodność z prawem i przepisami. Ponadto pokazuje, że szpital dba o potrzeby swoich pacjentów. Jeśli więc chcesz zapewnić lepsze wyniki i zadowolenie pacjentów, dotrzeć do szerszego grona odbiorców i spełnić wymogi dobrej opieki, tłumaczenie strony internetowej szpitala to mądry wybór.
4057396.jpg
Tłumaczenie Magento? Dlaczego Clonable jest idealnym miejscem dla Twoich tłumaczeń
Magento jest jedną z najbardziej znanych i udanych platform e-commerce na świecie. CMS oferuje firmom elastyczne i skalowalne rozwiązanie dla ich sklepów internetowych. Jedną z najlepszych funkcji Magento jest możliwość tworzenia wielu storeviews, często przeznaczonych do celów międzynarodowych. Dzięki temu firmy mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, łatwiej tłumacząc swój sklep internetowy na wiele języków. W połączeniu z Clonable system ten działa jednak jeszcze lepiej. Dlaczego? Wyjaśnimy to tutaj.
3227455.jpg
5 międzynarodowych strategii link buildingu, które poprawią Twoje międzynarodowe SEO
W ciągu ostatniej dekady budowanie linków międzynarodowych stało się coraz ważniejszą częścią SEO. Ponieważ Internet stał się bardziej zglobalizowany, firmy musiały dostosować swoje strategie budowania linków, aby uwzględnić szerszy zakres rynków docelowych. Istnieje wiele różnych podejść, które można zastosować, jeśli chodzi o budowanie linków międzynarodowych. Oto pięć najskuteczniejszych strategii:
3567810.jpg
Tłumaczenie stron internetowych: koszt i czas, krótki przegląd
Rozważając tłumaczenie swojej strony internetowej, należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe koszty. Chociaż tłumaczenie strony internetowej może początkowo wydawać się prostym procesem, w rzeczywistości istnieje wiele różnych czynników, które mogą wpłynąć na ogólny koszt. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z kluczowych rozważań dotyczących kosztów tłumaczenia stron internetowych, abyś był lepiej przygotowany podczas ustalania budżetu dla swojego projektu.
3765669.jpg
Wady WPML dla WordPressa: dlaczego nie warto go stosować
Jeśli rozważasz użycie WPML dla Wordpress, możesz chcieć pomyśleć dwa razy. Chociaż może być kuszące, aby użyć wtyczki, która obiecuje uczynić twoją witrynę wielojęzyczną, istnieją pewne wady, o których powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się użyć WPML.
switzerland.jpg
Szwajcaria i e-commerce: dlaczego tłumaczenia odgrywają tam dużą rolę
Szwajcaria to mały kraj z czterema językami urzędowymi, co czyni go wyjątkowym i wymagającym rynkiem dla e-commerce, ale także dla tłumaczeń. Oczywiście chcesz, aby klient miał najlepsze doświadczenie na Twojej stronie, ale bez tłumaczeń staje się to trudne. Oto więc powody, dla których tłumaczenia odgrywają dużą rolę w e-commerce.
gr.jpg
Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek w Niemczech: kilka porad i wskazówek
E-commerce w Niemczech to silnie rozwijająca się branża o specyficznych cechach, takich jak preferowanie odzieży i obuwia jako najpopularniejszych kategorii produktów, karty kredytowe jako popularna metoda płatności oraz rosnąca popularność handlu mobilnego. Niemieccy konsumenci wykazują również duże zainteresowanie książkami, elektroniką i meblami. Nie zabraknie również dużych imprez e-commerce, takich jak dmexco, Online Handel Kongress czy Internet World Expo. Firmy chcące prowadzić działalność w Niemczech muszą być dobrze poinformowane o tych aspektach rynku e-commerce.
4025172.jpg
Chcesz zapewnić doskonałą obsługę klienta międzynarodowego? Oto 8 wskazówek, które pozwolą Ci zacząć!
Oczywiście, obsługa klienta ma ogromne znaczenie dla każdej firmy. Jednak jeszcze ważniejsze jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta, gdy mamy do czynienia z klientami z całego świata. W końcu jest to rynek o specyficznych potrzebach i wymaganiach, i bardzo ważne jest, aby odpowiednio zająć się tym, aby zapewnić, że twoi międzynarodowi klienci są zadowoleni. Istnieje kilka dodatkowych względów, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o zapewnienie międzynarodowej obsługi klienta. Oto pięć wskazówek, które pomogą Ci odnieść sukces w tym zakresie:
europe.jpg
Najczęściej używane języki w Internecie: spojrzenie na Unię Europejską
Czy wiesz, że na świecie mówi się prawie 7000 języków? Szalone, prawda? Przy tak wielu opcjach nie ma się co dziwić, że istnieją bariery językowe. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jakie języki są najczęściej używane w internecie? Chociaż angielski jest generalnie najczęściej używanym językiem, istnieją części internetu, w których inne języki są bardziej widoczne. Na przykład w Unii Europejskiej najczęściej używanym językiem w Internecie jest niemiecki, a następnie angielski, francuski i hiszpański.
6297704.jpg
Różne kody języka Hreflang i sposób ich implementacji
Jeśli chodzi o międzynarodowe SEO, znaczniki hreflang są niezbędnym elementem pomagającym wyszukiwarkom zrozumieć różne wersje językowe witryny. Jeśli masz witrynę dostępną w wielu językach, tagi hreflang mogą poinformować wyszukiwarki, która wersja witryny jest przeznaczona dla określonych odbiorców. Istnieje kilka różnych sposobów określania języka treści witryny, ale tagi hreflang są najbardziej zalecaną metodą.
5643429.jpg
Przekładanie przez kultury: Pisanie formalne czy nieformalne?
Przekładając tekst z jednego języka na drugi, tłumacz musi wziąć pod uwagę m.in. stopień formalności tekstu oryginalnego. W niektórych przypadkach oryginalny tekst może być dość formalny, w innych bardziej nieformalny. W zależności od odbiorców, dla których przeznaczony jest tłumaczony tekst, tłumacz musi czasem dostosować poziom formalności w tłumaczeniu. W Holandii powszechne jest pisanie nieformalne, natomiast w Niemczech bardziej powszechne jest pisanie formalne.
4752208.jpg
Dlaczego ważne jest tłumaczenie obrazów na stronie wielojęzycznej?
Nie jest tajemnicą, że obrazy są ważną częścią sieci. W rzeczywistości badania wykazały, że artykuły z obrazkami są udostępniane bardziej niż artykuły bez obrazków. I choć ważne jest, aby mieć dobre obrazy na swojej stronie niezależnie od języka, to szczególnie ważne jest, aby mieć dobrze przetłumaczone obrazy, jeśli Twoja strona jest wielojęzyczna.
3227422.jpg
Tłumaczenie strony internetowej na język angielski, dlaczego jest mądre?
Język angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Dlaczego więc nie przetłumaczyć również własnej strony internetowej na język angielski? W końcu angielska strona internetowa może pomóc Twojej firmie w kilku obszarach. Na przykład w zakresie internacjonalizacji, ale także na przykład w zakresie przyjazności dla klienta i wiele innych. Oto kilka powodów, dla których warto przetłumaczyć swoją stronę na język angielski
5134202.jpg
Prowadzenie biznesu za granicą: Jak uczynić wielojęzyczną stronę internetową bardziej przyjazną dla użytkownika?
Niezależnie od branży, w której działasz, jeśli chcesz odnieść sukces na globalnym rynku, musisz mieć stronę internetową, która może dotrzeć do użytkowników w wielu językach. Może to być trudne zadanie, ale na szczęście istnieje kilka sposobów, aby uczynić Twoją stronę bardziej przyjazną dla międzynarodowej publiczności.
W jaki sposób Clonable
Zalety i wady marketplaces dla międzynarodowych firm e-commerce
Międzynarodowe firmy e-commerce mają wiele do rozważenia, gdy wchodzą na rynek internetowy. Dostępnych jest wiele opcji, każda z nich ma swoje wady i zalety. W tym artykule przyglądamy się zaletom i wadom marketplaces dla międzynarodowych firm e-commerce.
5643429.jpg
Dwujęzyczność w Kanadzie: historia, polityka i możliwości biznesowe (e-commerce)
Dwujęzyczność w Kanadzie daje wiele możliwości biznesowych. Na przykład firmy, które mogą komunikować się zarówno z klientami anglo-, jak i francuskojęzycznymi, mogą zdobyć większy rynek. Co więcej, dwujęzyczność może być cennym atutem dla firm chcących rozszerzyć działalność na rynki francuskojęzyczne.
5134202.jpg
8 najczęstszych błędów przy tłumaczeniu strony internetowej (i jak je naprawić)
Strony internetowe coraz częściej są tłumaczone na wiele języków. Zrozumiałe, bo jeśli chcesz trafić do międzynarodowej publiczności, musisz oferować swoją stronę w tych językach. Niestety, te tłumaczenia nie zawsze wychodzą dobrze. W tym artykule omawiamy 10 najczęstszych błędów popełnianych podczas tłumaczenia strony internetowej - i jak je naprawić.
3945008.jpg
14 sposobów na większy ruch na stronie do 2023 roku: SEO, tłumaczenia i inne
Szukasz większego ruchu na stronie w 2023 roku? Bez względu na to, w jakim biznesie jesteś, większy ruch na stronie może oznaczać tylko dobre rzeczy. Więcej ruchu oznacza więcej leadów, a więcej leadów oznacza więcej sprzedaży. Ale jak właściwie przejść do zwiększenia ruchu na stronie?
europe.jpg
Szanse dla e-handlu w Europie Wschodniej
Wraz z rozwojem światowej gospodarki firmy coraz częściej poszukują nowych rynków, na które mogłyby się rozwijać. Europa Wschodnia staje się coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem dla wielu firm, dzięki swojemu stosunkowo niewykorzystanemu potencjałowi i sprzyjającemu otoczeniu biznesowemu.
7155203.jpg
Tłumaczenie stron internetowych Prestashop: przetłumacz swój sklep internetowy, aby odnieść globalny sukces
Jeśli chcesz rozszerzyć zasięg swojej witryny Prestashop na globalną publiczność, jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest przetłumaczenie treści na różne języki. Tłumaczenie może pomóc Ci lepiej połączyć się z Twoimi międzynarodowymi klientami i zaoferować im bardziej płynne doświadczenie na Twojej stronie internetowej.
6817300.jpg
7 wskazówek dotyczących międzynarodowego sukcesu marketingowego i reklamowego
Marketing i reklama to dwa najważniejsze aspekty każdego biznesu. W końcu bez marketingu potencjalni klienci nigdy nie dowiedzieliby się o Twoich produktach lub usługach, a bez reklamy nie mieliby powodu, aby je kupić. Kiedy firma rozszerza działalność na skalę globalną, działania marketingowe i reklamowe muszą być starannie zaplanowane, aby uwzględnić różnice kulturowe.
gr.jpg
Do's and don'ts of link building in Germany: Jak zdobyć najlepsze backlinki dla swojej strony internetowej?
Istnieją pewne do's i don'ts, jeśli chodzi o link building w Niemczech. Należy ich przestrzegać, aby zapewnić, że strona internetowa uzyska najlepsze możliwe backlinki.
3227422.jpg
Prowadzenie działalności gospodarczej w innym kraju: 7 wskazówek jak odnieść sukces
Kiedy firma rozszerza działalność na skalę międzynarodową, istnieje wiele ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby odnieść sukces. Od badania rynku i znajomości kultury, po ustanowienie jasnej komunikacji i wybór dobrych ludzi, istnieje kilka elementów, które muszą być skutecznie zarządzane.
4782106.jpg
Prowadzenie działalności gospodarczej na kontynencie afrykańskim: kraje francuskojęzyczne w Afryce
Jest wiele powodów, dla których warto prowadzić biznes na kontynencie afrykańskim. Kontynent ten jest bogaty w zasoby naturalne, ma szybko rosnącą populację i jest domem dla jednych z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie. Prowadząc interesy na kontynencie afrykańskim, warto mieć świadomość, że w różnych krajach językiem urzędowym jest francuski. Kraje te, zwane krajami francuskojęzycznymi, można znaleźć w wielu różnych regionach kontynentu afrykańskiego.
7718877.jpg
Pisanie z myślą o tłumaczeniach stron internetowych: 10 wskazówek, jak poprawić jakość treści
Chcesz poprawić jakość tłumaczonych treści na swojej stronie internetowej? Niezależnie od tego, czy jesteś twórcą treści, czy tłumaczem, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić najwyższą jakość swoich treści. Oto 10 wskazówek, o których warto pamiętać pisząc do tłumaczeń:
7217702.jpg
7 powodów, dla których warto przetłumaczyć swoją stronę na język hiszpański: argumenty za treścią w języku hiszpańskim
Jeśli masz stronę internetową lub biznes online, być może zastanawiasz się, czy warto tłumaczyć swoje treści na język hiszpański. W końcu hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie, z około 400 milionami rodzimych użytkowników. Istnieje wiele dobrych powodów, aby przetłumaczyć swoją stronę internetową na język hiszpański. Oto siedem najbardziej przekonujących:
stage.jpg
Umiędzynarodowienie profesjonalnego klubu sportowego: korzyści z tłumaczenia
Istnieje wiele powodów, dla których możesz rozważyć umiędzynarodowienie swojego klubu sportowego. Może chcesz zwiększyć swój zasięg i pozyskać nowych fanów z całego świata? A może chcesz, aby Twój klub był bardziej dostępny dla szerszej publiczności. Niezależnie od powodów, tłumaczenie strony internetowej Twojego klubu jest świetnym sposobem na osiągnięcie tego celu.
4612523.jpg
E-commerce w Japonii - 7 wskazówek, jak skutecznie sprzedawać
Japoński rynek e-commerce jest duży i lukratywny, ale może być również trudny dla zagranicznych sprzedawców. W tym artykule przedstawiamy siedem wskazówek, które pomogą Ci skutecznie sprzedawać w Japonii.
associations.jpg
Państwa Bałtyckie: Estonia, Łotwa i Litwa - niewykorzystany rynek dla transgranicznego handlu elektronicznego
W ostatnich latach transgraniczny handel elektroniczny staje się coraz bardziej popularny, ponieważ firmy szukają możliwości rozszerzenia swojego zasięgu poza rynek krajowy. Kraje bałtyckie oferują unikalną możliwość dla firm poszukujących transgranicznego handlu elektronicznego. Położone między Europą a Azją i liczące nieco ponad 6 milionów mieszkańców kraje bałtyckie są często pomijane jako potencjalny rynek dla firm internetowych. Jednak kraje bałtyckie oferują znaczne możliwości dla firm chcących wejść na nowe rynki. Szczególnie z myślą o takim narzędziu jak Clonable.
2899721.jpg
E-commerce w Indonezji: Jak wykorzystać marketing internetowy, aby rozwinąć swój biznes na największym archipelagu świata
Indonezja jest największym archipelagiem na świecie, składającym się z ponad 17 000 wysp. Jest domem dla ponad 250 milionów ludzi, co czyni ją czwartym najbardziej zaludnionym krajem na świecie. Indonezja jest atrakcyjnym rynkiem dla firm e-commerce, które chcą rozszerzyć swój zasięg. Ale może być trudno wiedzieć, od czego zacząć.
7718877.jpg
Dlaczego należy dokonywać korekty automatycznie tłumaczonych stron internetowych
Wszyscy wiemy, jak trudne może być nadążanie za stroną internetową, która ciągle się zmienia i rozbudowuje. Nadążanie za treściami w swoim własnym języku może być wystarczająco trudne, a co dopiero próba nadążenia za automatycznie tłumaczoną stroną internetową.
4635564.jpg
Transgraniczna e-commercja w Oceanii: sprzedaż online w Australii i Nowej Zelandii
Jeśli chcesz sprzedawać online w Australii i Nowej Zelandii, musisz być świadomy różnych zasad transgranicznego handlu elektronicznego w każdym kraju.
poland.jpg
Możliwości biznesowe i e-commerce w Polsce
Oczekuje się, że polski rynek e-commerce osiągnie wartość około 17 mld USD do 2022 r. i będzie nadal dynamicznie rósł w nadchodzących latach. wzrost o 20% do wartości 23,6 mld USD. Wzrost ten jest napędzany przez szereg czynników
6505488.jpg
Tłumaczenie bloga: jak przyciągnąć globalną publiczność swoją wiedzą i doświadczeniem
Blogowanie stało się ważną strategią marketingową zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Jeśli Twoja firma nie posiada bloga, to ma to sporo wad. Na przykład.
7718861.jpg
Sprzedaż produktów luksusowych? Tłumaczenie Twojego sklepu internetowego lub strony internetowej pomoże Ci zdobyć klientów
Jako właściciel firmy, która sprzedaje produkty luksusowe, wiesz, że stworzenie wysokiej klasy, luksusowego doświadczenia marki jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Ale czy wiesz również, że jednym z najważniejszych sposobów ochrony i promocji Twojej marki jest upewnienie się, że Twoja strona internetowa jest dostępna dla międzynarodowej publiczności?
3948480.jpg
5 powodów, dla których warto przetłumaczyć stronę internetową Twojego kempingu lub hotelu
Jeśli posiadasz stronę internetową campingu lub hotelu, warto zlecić jej tłumaczenie. Jest kilka powodów, dla których możesz chcieć to zrobić. W tym artykule omówimy niektóre z tych powodów.
5511000.jpg
5 powodów, dla których warto przetłumaczyć stronę internetową i menu swojej restauracji
Wraz z rosnącą liczbą połączeń na świecie, znaczenie usług tłumaczeniowych wzrosło wykładniczo. W branży hotelarskiej dotyczy to zwłaszcza restauracji. Strona internetowa restauracji i menu są zazwyczaj pierwszymi rzeczami, które widzi potencjalny klient, a jeśli nie są w języku, który klient rozumie, prawdopodobnie wybierze inną opcję.
4817935.jpg
Sztuka międzynarodowego content marketingu: 10 wskazówek dla stron i sklepów internetowych
Zastanawiasz się, czy chcesz rozwinąć swoją działalność za granicą? W tym wpisie na blogu można przeczytać o wielu zaletach, jakie oferuje rozszerzanie działalności. Wobec stale rosnącego międzynarodowego rynku handlu elektronicznego holenderskie sklepy internetowe mają wiele możliwości, ponieważ Europejczycy coraz częściej dokonują zakupów za granicą.
3099610.jpg
Dlaczego warto rozbudować swoją stronę lub sklep internetowy za granicą?
Zastanawiasz się, czy chcesz rozwinąć swoją działalność za granicą? W tym wpisie na blogu można przeczytać o wielu zaletach, jakie oferuje rozszerzanie działalności. Wobec stale rosnącego międzynarodowego rynku handlu elektronicznego holenderskie sklepy internetowe mają wiele możliwości, ponieważ Europejczycy coraz częściej dokonują zakupów za granicą.
4860876.jpg
Po drugiej stronie granicy
Czy myślisz o rozbudowie swojej strony internetowej lub sklepu internetowego za granicą? Czy też zagraniczni konsumenci wiedzą, jak samodzielnie znaleźć Twoją stronę internetową? To dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że się rozwijasz. Inne rynki mają po prostu inne wyzwania. Przeczytaj, co należy wziąć pod uwagę w tym wpisie na blogu.
5006141.jpg
Czym jest lokalizacja?
Słowo lokalizacja jest często używane na stronie Clonable. Co to dokładnie znaczy? Lokalizacja to sprawienie, że klient poczuje się na Twojej stronie bardziej jak w domu. Osiąga się to poprzez dostosowanie pewnych słów lub wyrażeń do lokalnego języka i kultury.
7155205.jpg
Międzynarodowe SEO: 8 wskazówek dotyczących transgranicznej optymalizacji wyszukiwarek
Przetłumaczyłeś już swoją stronę internetową (zobacz jak tutaj) i zastanawiasz się: jak mogę poprawić pozycję SEO mojej nowo przetłumaczonej strony? SEO staje się znacznie bardziej skomplikowane, jeśli masz wiele stron internetowych w różnych językach. W tym artykule podajemy kilka wskazówek dotyczących SEO stron wielojęzycznych.
3545776.jpg
Tłumaczenie maszynowe a tłumaczenie automatyczne - jakie są różnice?
Być może spotkałeś się już z terminami: tłumaczenie maszynowe i tłumaczenie maszynowe. To nie są synonimy! W tym artykule wyjaśnimy więcej na temat tłumaczenia maszynowego i tłumaczenia maszynowego. Odpowiemy na pytania takie jak "jakie są zalety tłumaczenia maszynowego?" lub "czym jest tłumaczenie maszynowe?".
5511000.jpg
Przetłumaczyć stronę internetową? Jakie są możliwości?
Chcesz, aby sklep internetowy lub strona internetowa zostały przetłumaczone? Jest mnóstwo powodów, by tego chcieć. Jako firma, jest to pierwszy krok w kierunku zdobycia nowego rynku docelowego. We własnym kraju lub transgranicznie. Jest to również dodatkowa usługa dla Twoich klientów. Dzięki temu możesz lepiej zaangażować swoich czytelników, nawiązując z nimi kontakt na bardziej osobistym poziomie. Jako organizacja, na przykład jako gmina lub szpital, ta dodatkowa usługa jest również bardzo cenna dla osób, które nie znają jeszcze języka ojczystego. Lepiej zrozumieją Twój przekaz bez konieczności korzystania z pomocy tłumaczy.
7155205.jpg
Skuteczna strategia SEO: co się z nią wiąże i jak ją stosować
Uzyskanie lepszego rankingu w wyszukiwarkach? Z pewnością ta strategia może pomóc w osiągnięciu tego celu. Ten artykuł zawiera kilka przydatnych wskazówek, które mogą być przydatne w tym zakresie.
it.jpg
Handel elektroniczny we Włoszech
Włochy to jeden z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie. Ponieważ Włosi zaczęli robić zakupy w sieci później, jest jeszcze sporo miejsca dla nowych dostawców. Z ponad 60 milionami mieszkańców jest to ciekawy rynek dla holenderskich przedsiębiorców.
it.jpg
Handel elektroniczny w Hiszpanii
Chcesz podbić hiszpański rynek? Do 2021 roku aż 29% handlu elektronicznego w Hiszpanii to zakupy z zagranicy. To wystarczający powód, aby przenieść swój sklep internetowy lub stronę internetową do Hiszpanii.
en.jpg
Handel elektroniczny w Zjednoczonym Królestwie
Po Brexicie możesz mieć wątpliwości co do ekspansji na terenie Wielkiej Brytanii. A co z regulaminem? Czego chcą brytyjscy klienci? Jak działa wysyłka? Na co trzeba zwrócić uwagę?
fr.jpg
Handel elektroniczny we Francji
Chcesz rozszerzyć działalność swojego sklepu internetowego na Francję? Francuski rynek e-commerce jest jednym z największych w Europie. Wraz z Niemcami i Wielką Brytanią, Francja znajduje się w pierwszej trójce największych europejskich rynków internetowych.
bl.jpg
Handel elektroniczny w Belgii
Masz holenderską stronę i chcesz ją przenieść za granicę? Dobrym pierwszym krokiem jest ekspansja na naszych południowych sąsiadów i rozpoczęcie od ecommerce Belgia.
gr.jpg
Handel elektroniczny w Niemczech
Chcesz podbić rynek niemiecki swoim sklepem internetowym? Niemcy należą do największych nabywców internetowych w Europie. Z ponad 83 milionami mieszkańców, ecommerce w Niemczech jest prawie 5 razy większy niż w Holandii, a całkowity obrót e-commerce jest 2 razy większy.
case_sensitive.jpg
Co to jest rozróżnianie wielkości liter?
Prawdopodobnie spotkałeś się już z tym słowem: rozróżnianie wielkości liter. Holenderskie tłumaczenie tego słowa to case-sensitive. Termin ten jest często używany w odniesieniu do haseł. Jeśli w haśle rozróżniana jest wielkość liter, to hasła takie jak "WachtWoord123" i "password123" dla strony internetowej nie są takie same. Hasło rozróżniające wielkość liter rozróżnia zwykłą literę ("mała litera") i wielką literę ("wielka litera").