Uruchomiliśmy naszą nową wtyczkę WordPress! Pobierz teraz

O nas

Clonable - Łatwe kopiowanie, tłumaczenie i utrzymywanie stron internetowych w 5 minut

Szukasz informacji prasowych na temat Clonable? Sprawdź nasz przegląd tutaj.
baner o nas

Clonable Prawy obraz

Początek

Na Clonable wierzymy w inteligentne i opłacalne rozwiązania marketingowe. Jako partner Hockeygear.eu, jednego z największych hokejowych sklepów internetowych w Europie, agencja marketingu online Wecommerce od 2011 roku szukała sposobów na zdobycie udziału w rynku bez megabudżetów naszych konkurentów w branży hokejowej. Musieliśmy myśleć strategicznie i stosować sprytne sztuczki, aby kupować po niższych kosztach i osiągać zyski.

Problem

W 2017 roku, gdy wojny cenowe stały się coraz częstsze, stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia przetrwania Hockeygear na rynku. Podążanie za niskimi cenami miałoby katastrofalny wpływ na zyski. Dlatego szukaliśmy alternatywnych rozwiązań, w tym wejścia na rynki międzynarodowe bez nadmiernych budżetów reklamowych. Skupiliśmy się na uzyskaniu wyższych pozycji w Google. Ponieważ jednak hokej nie wszędzie jest popularnym sportem, musieliśmy podejść do tego w bardzo opłacalny sposób. W końcu francuski sklep internetowy z potencjałem kilkudziesięciu tysięcy euro obrotu w ciągu kilku lat ma ograniczony czas i zasoby na rozwój i utrzymanie strony internetowej.

Clonable Obraz z lewej strony
Clonable Prawy obraz

Pomysł

Szybko okazało się jednak, że utworzenie, utrzymanie i hosting oddzielnych sklepów internetowych dla każdego nowego rynku było zbyt kosztowne, zwłaszcza dla mniejszych rynków, takich jak Flandria. Koszty szybko wzrosły do dziesięciu tysięcy euro rocznie, co jest znaczącą inwestycją, zwłaszcza w czasach wojen cenowych o niskie marże. W 2019 roku pracowaliśmy z naszym utalentowanym programistą Bas van den Boomem w niepełnym wymiarze godzin, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu. Połączyliśmy jego wiedzę programistyczną z naszym doświadczeniem w marketingu internetowym i tak narodził się pomysł na Clonable.

Wprowadzenie

Podczas burzy mózgów w 2021 roku pojawił się pomysł dodania możliwości tłumaczenia do Clonable. Nasi klienci często pytali, czy można przetłumaczyć zawartość ich sklepów internetowych, aby zwiększyć ich zasięg. Brzmiało to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale dodaliśmy tę funkcję w rekordowym czasie. Funkcja tłumaczenia spotkała się z dużym zainteresowaniem i spowodowała znaczny wzrost Clonable. Na Webwinkel Vakdagen w Utrechcie zaprezentowaliśmy Clonable z funkcją tłumaczenia, a po dwóch udanych dniach wystawowych zauważyliśmy ogromne zainteresowanie i popyt ze strony publiczności. Ponadto opracowaliśmy funkcję, która pozwoliła nam przygotować stronę demonstracyjną z tłumaczeniem dla dowolnej strony internetowej w ciągu 5 minut.

Clonable Obraz z lewej strony
Clonable Prawy obraz

Cel

Na stronie Clonable staramy się zapewnić moc inteligentnego marketingu i wydajnego zarządzania witryną na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszemu narzędziu strony internetowe można łatwo kopiować, tłumaczyć i utrzymywać, oszczędzając właścicielom firm cenny czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć swój rynek za granicą, czy po prostu szybko zmodernizować swoją stronę internetową, Clonable oferuje rozwiązanie, którego potrzebujesz. Naszą pasją jest pomaganie firmom w osiąganiu ich celów i nieustannie wprowadzamy innowacje, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Nasze klony

Bas

Bas

Współzałożyciel - dyrektor operacyjny

Niels

Niels

Współzałożyciel - CEO

Bas

Bas

Współzałożyciel - CTO

Elaine

Elaine

Menedżer konta

Max

Max

Deweloper

Teun

Teun

Menedżer ds. operacji i partnerów

Fons

Fons

Menedżer konta

Jarno

Jarno

Administracja

Niels

Niels

Web developer

Hugo

Hugo

Młodszy programista

Sjoerd

Sjoerd

Specjalista ds. marketingu cyfrowego

Nic

Nic

Menedżer konta

Niels

Niels

Web developer