O Clonable

Clonable - Twoje narzędzie do klonowania i lokalizacji dla stron i sklepów internetowych.

E-mail
info[@]clonable.net
Numer telefonu
+31 492 77 52 69
Adres

Centrum Biznesowe Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Mapa drogowa

Clonable stale optymalizuje swój produkt. Czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości?

Nadchodzące funkcje

Q4 2021: Edytor na żywo

Edytor do modyfikacji tłumaczeń i elementów klonu. W ten sposób można dokonywać zmian, po prostu klikając na to, co ma być zmienione na stronie. Ułatwia to również wprowadzanie poprawek przez rodzimego korektora, na przykład w trakcie przewijania strony.

Wrzesień 2021 r: Własna wyszukiwarka Clonable

W twoim klonie, wyszukiwarka zazwyczaj wyszukuje w oryginalnym języku. Nie jest to problem dla klona w tym samym języku, ale dość irytujące w innym języku. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Cechy ukończone

Sierpień 2021 r: Urle tłumaczą się automatycznie

Poprzednio adresy URL musiały być tłumaczone za pomocą uploadu. Teraz nie jest to już konieczne. Adresy URL są automatycznie tłumaczone dla klonów w innym języku. Istnieje również możliwość samodzielnej zmiany urli.

Sierpień 2021 r: Tłumaczenie XML

Umożliwiono tłumaczenie XML. Jest to bardzo przydatne, na przykład, do śledzenia kanałów produktów i tworzenia specjalnych wyszukiwarek.

Koniec lipca 2021 - Z Węgier do Japonii

Własna strona Clonable sklonowana na wiele języków / krajów...praktykuj to, co głosisz!

Koniec lipca 2021 r. - JSON

Do niedawna tłumaczenie JSON nie było możliwe. Obecnie osiągnęliśmy punkt, w którym jest to możliwe. Ta funkcja jest obecnie w fazie beta, nie wiemy jeszcze, czy wystąpią jakieś problemy.

Od lipca 2021 - tłumaczenie adresów URL za pomocą funkcji wysyłania

Używając scrapera, możemy znaleźć, przetłumaczyć i wgrać wszystkie adresy url na Twojej stronie. Jeszcze w tym roku zostanie dodana funkcja automatycznego tłumaczenia wszystkich adresów URL, dzięki czemu po dodaniu nowej strony adres URL zostanie również automatycznie przetłumaczony.

czerwiec 2021 - 5 minut

Zbudowana została funkcja, dzięki której każdy pracownik Clonable mógł w ciągu 5 minut wygenerować zagraniczną stronę jako demo. Dzięki tej funkcji można było szybciej przekonać wiele osób do przydatności strony Clonable.

Styczeń - czerwiec 2021 - Baza wiedzy i strona internetowa

W pierwszych miesiącach 2021 roku ciężko pracowaliśmy, aby uruchomić stronę. Tworząc obszerną bazę wiedzy dla naszych klientów, filmy informacyjne, objaśnienia itp.

sierpień 2020 - Clonable

Narodziła się nazwa Clonable...

Grudzień 2019 - Tablica rozdzielcza

Pierwsza wersja dashboardu została udostępniona online, aby klienci mogli rozpocząć pracę z nim.

Połowa 2019 - burza mózgów

Myślenie i burza mózgów nad oryginalnym pomysłem: umożliwienie tworzenia belgijskich stron bez żadnych kłopotów. Miesiąc lub dwa później, pierwsza strona w wersji beta została dostarczona: Ippontime.be. Oryginalna nazwa: Sitespark (planowaliśmy powiesić więcej narzędzi pod tą nazwą)