O Clonable

Clonable - Twoje narzędzie do klonowania i lokalizacji dla stron i sklepów internetowych.

E-mail
info[@]clonable.net
Numer telefonu
+31 492 77 52 69
Adres

Centrum Biznesowe Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Opinie klientów

/Opinie klientów

Tim Bevers

Jako właściciel kilku sklepów internetowych z artykułami sportowymi m.in. Hockeygear.eu Clonable jest dla mnie niezastąpiony. Powiększyłem swój rynek w mgnieniu oka! Polecam wszystkim, którzy chcieliby rozszerzyć swoją działalność np. na Belgię. Bez większego wysiłku nasi południowi sąsiedzi również mogą złożyć u mnie zamówienie. W związku z tym zaczęliśmy również udostępniać inne strony, np. o rękawicach bramkarskich, strojach do judo i obuwiu sportowym. I sklonowaliśmy nasz hiszpański sklep internetowy z hokejem do wersji argentyńskiej. Ta ostatnia ma już więcej odwiedzających niż wersja hiszpańska. Świetnie!

Niek van der Rijt

Dzięki Clonable mój sklep internetowy w Plotters przekroczył kolejną granicę. Od tej pory mogę bez problemu otrzymywać zamówienia z Belgii. Bardzo zadowolony, zrobiłbym to ponownie.

Kenny Kroes

Od dwóch lat korzystamy z usług Clonable w zakresie tłumaczenia naszego holenderskojęzycznego sklepu internetowego z artykułami sportowymi na sklepy zagraniczne. Obecnie działamy również w Niemczech, Francji i Hiszpanii. Po stosunkowo krótkim okresie czasu, zamówienia z różnych krajów wyraźnie wzrosły bez konieczności inwestowania dużej ilości energii i czasu. Niezbędny dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą pracować transgranicznie w łatwy sposób.

Te firmy były przed Tobą

Zacznij już teraz z Clonable!

Ciesz się tym narzędziem tak szybko, jak to możliwe. Sklonowanie strony internetowej i zastosowanie lokalizacji jest możliwe z niewielką pomocą Clonable.
Sprawdź, jakie są możliwości.